REFERENCE

Kristýna Valová

"Všechny fotky jsou úžasné, ani bych nevěřila, že dopadnou takto nádherně. Dívám se na ně s otevřenou pusou, jsou boží! Tato fotografka je kouzelník... Profesionální přístup, ale přitom velice uvolněná a příjemná atmosféra při samotném focení. Fotografka přesně ví, co dělá - poradí s pózováním, naaranžuje, vymyslí a zajistí hladký průběh celého focení :) Spokojenost s každou dodanou fotkou a rychlostí jejich dodání. Můžu jen vřele doporučit!!!"

Novomanželé Marie & Michal

"Ačkoliv jsme využili služeb fotografky poprvé, spíše náhodně, jsme upřímně naprosto nadšení! Uvolněná atmosféra bez zbytečného stresu, plná pohody a smíchu. Focení, které pro nás bylo původně noční můrou, jsme si nakonec skvěle užili. Fotky jsou tak úžasné, že byl velký problém vybrat ty nejlepší. Všechny jsou prostě skvělé! Už se moc těšíme na další focení, tentokrát s miminkem :) Ještě jednou moc děkujeme a budeme vřele doporučovat..."

Žofia N.

"Naše spolupráce s paní fotografkou předčila všechna moje očekávání. Od začátku byla otevřená k mým přáním, pohotová a profesionální, ale zároveň velice lidská. Vlastní focení byl pro mě moc příjemný zážitek, všechny obavy z neznámého byly rázem pryč. A výsledek? Moc krásné fotky, ze kterých bylo téměř nemožné si vybrat:) Opravdu jsem moc ráda, že jsem měla při výběru fotografky takové štěstí." 

Monika Doubková

"Fotografka vytvorila veľmi príjemnú a pohodovú atmosféru, vďaka ktorej som sa pri fotení cítila veľmi uvoľnene, a samotné fotenie bolo zábavou :) Výsledné fotografie sú veľmi krásne a super upravené, je veľmi šikovná a má talent vyzdvihnúť presne to, čo je na človeku najkrajšie :) s priebehom fotenia som bola veľmi spokojná, a určite keď budem chcieť ďalšie fotografie do budúcnosti, zvolím si tuto fotografku:)"

Alena

"Focení jsem dostala jako dárek, který jsem dlouho považovala za dar danajský, protože stání před objektivem pro mě vždy bylo spíš za trest. Nemohla jsem se ale víc mýlit, užila jsem si každou vteřinu a šla bych s Vámi do toho kdykoli znovu. K výsledku můžu říct jediné... v mých očích jste umělkyně par excellence, protože jste poprvé v mém životě zařídila, že se sama sobě na fotkách líbím :-) Jste skvělá a mně u některých snímků úplně spadla brada :-) Strašně moc děkuji, jsem z fotek opravdu nadšená."

Michal Kramář

"Děkuji za profesionální přístup i za trpělivost při čekání na můj "trochu normální výraz". Odehrály se 3 zázraky. První - po dlouhé době jsem se odhodlal jít k fotografovi, nerad se fotím. Druhý - i přes můj strnulý kožený výraz se Vám podařilo "cvaknout" ve chvíli, kdy jsem se tvářil "relativně normálně". A třetí - dokázala jste portrét upravit tak perfektně, že se na něj dá bez rizika i dívat. Takže chlapi, pokud o focení uvažujete, nebojte se a jděte do toho! Atmosféra je příjemná a paní fotografka je profík."

Hanka

"Jste opravdový profesionál. Vůbec si nedovedete představit, s jakou obavou jsem do toho šla. Kdyby na stupnici očekávání bylo něco víc než 100% tak jste to naplnila až po maximální bod. Spolupráce s Vámi byla opravdu velice příjemná a cítila jsem se báječně - a to mám z foťáků trauma. Ještě jednou děkuji."

Petra s rodinou

"Fotky jsou úplně skvělé, jsme oba s manželem nadšení. Jsou naprosto krásné a nemám slov... Ty koláže jsou překrásné, úplně mě to dojalo. Máte pro to opravdu cit a předčilo to snad mé veškeré očekávání, ty koláže jsou fantastické. Budeme se moc těšit na další focení a doufám, že bude co nejdříve, protože toto je vážně úžasné. Mockrát děkujeme."

Eliška

"Velké díky, Dáši, fotky se vážně povedly, bylo opravdu těžké vybrat výsledné. Takže moc děkuji za krásné fotky, jsem úplně nadšená!! Spolupráce s tebou byla naprosto skvělá :). Určitě tě doporučím svým známým s čistým svědomím, skvělá práce!!! ;-)."

Novomanželé Marie & Slawomir

"Ty jsi prostě úžasnáááá, nemám k tomu co dodat, moc děkuji! Jsi strašně šikovná fotografka! Musím uznat, že jsi odvedla velice dobrou práci, klobouk dolů!! Jsi opravdu ohromná a já ti MOC děkuji..."

Petruše Válka Kosová

"Moc děkuji za krásné fotky, jste kouzelnice. Jedním slovem - krása, moc děkujeme za nádherné fotečky. Jste šikovná, úžasná, skvělá. Fotky dělají čest Vaší práci."

Jitka s rodinou

"Fotky jsou nádherný!!! Jsme všichni nadšení, těšíme se na podzim či na jaro na další focení. Ještě jednou moc díky za krásné památky, smekáme před Vaším uměním."

Olga Dušková

"Velmi ráda bych Vám paní Dagmar poděkovala za překrásné těhotenské fotografie..máme tak na "pupíkové" období opravdu pěknou vzpomínku... spolupráce s Vámi byla perfektní, atmosféra uvolněná :)..Všem můžu spolupráci s Vámi jen doporučit!!!... Rádi se k Vám zase někdy vrátíme."

Daniela

,,S fotenim som bola maximlane spokojna. Pristup, ochota, profesionalita fotografky na nezaplatenie. Fotky sa vydarili na vybornu, su uzastne. Som s nich nadsena. Vrele dopoducujem kazdemu, kto chce mat krasne zazitky a pekne spomienky odrazene na fotografii. Este raz velmi pekne dakujem."

Gabriela

"Moc děkuji za nádherné fotky. Focení jsem si hezky užila. Vidím se opravdu já snad před 10 lety. Je to super, udělaly mi velkou radost. I dcery byly nadšené. Ještě jednou moc děkuji, je to pro mě velká zkušenost (i v tom mém pokročilém věku) a přeji Vám hodně úspěchů v práci a samozřejmě i v osobním životě."

Aneta Kozubíková

"Fotky jsou nádherné a moc krásně upravené :), už je obdivujeme asi 2 hodiny :D. Ještě jednou moc děkuji, myslím, že mám krásnou památku na dvacáté narozeniny anelituji toho, že jsem se do focení nechala přemluvit. Naopak bych Vás v budoucnu ještě ráda navštívila :)."

Jana Lautrbachová

"Moc Vám děkuji za prvé za to, že jste to s námi vydržela a za druhé za fotky. Měla jste úplnou pravdu, když jste říkala, že budu chtít všechny. Myslím, že fotky jsou super! Vážně se mi moc líbí a vůbec bych takový výsledek, potom co jsme předvedli, nečekala. Jste dost šikovná! Klobouk dolů."

Veronika & Karolína

"Mockrát Ti děkujeme za krásné foto, Dášenko, jsou úžasné - jsi opravdu rozený talent na focení :) !!! Konečně máme památku na celou naši početnou rodinu a Tvé/naše fotky se staly tím nej dárečkem pro všechny." 

Lucie Miková

"Mockrát děkuji za fotečky, jsou opravdu pěkné :) Ještě jednou moc děkuji za Váš milý a příjemný přístup, jste opravdu moc milá a ráda se k Vám vrátím, až budu mít třeba rodinu a každopádně Vás budu všem doporučovat :)

Radka

"Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za nádherné rodinné-sourozenecké a glamour fotky. Mám z nich obrovskou radost. Fotografie jsou úžasné a vystihují mě. Přeji spoustu fotografických úspěchů, ať se také daří i v osobním životě."

Olga Přikrylová

"Jste úžasná! A Vaše fotky taky :-) Jsem nadšená, jedna krásnější než druhá.. Moc děkuji za rychlost i ochotu, všude Vás vřele doporučuji a nešetřím chválou :-) Ať Vám to i nadále tak krásně fotí."

Elena Barbiriková

"S fotografkou som spolupracovala dvakrát (fotky budoir a párové fotenie) a vždy spokojnosť. Na fotení výborná nálada, odchádzali sme vysmiati ešte na pár hodín. Ešte raz ďakujeme za fotky, sú fakt super a máme z nich radosť."

Kateřina Sedláková

"Fotky jsou super! Jsem z toho úplně celá nabitá :D, a už bych měla nápady na další focení ;) Díky, seš skvělá - moc jsem si to užila :)"

Novomanželé Petra & Jiří

"Všechny fotografie ze svatby jsou kráásnéé :) Je jich tolik nádherných...o tom, jak jsi šikovná, se už sice opakuji, ale to se prostě musí. Seš HVĚZDA :)"