ÚPRAVY & PROMĚNY

ÚPRAVY A RETUŠOVÁNÍ

Každá fotografie potřebuje více či méně úprav. Při úpravě se začíná jednoduchými úkony jako vylepšení kontrastu, barevnosti, ořezání, a přechází se k pokročilé retuši. Můžeme vyhotovit čistě realistický portrét, ale kdo by nechtěl vypadat hezčí, mladší, atraktivnější. A tak se odstraňují nedokonalosti pleti, zjemní se kůže, zvýrazní oči, vymizí rušivé elementy... Odevzdávám fotky v upraveném "přirozeném" pojetí, ale i varianty černobílé/s barevným nádechem.

 Veškeré úpravy a retuše vybraných fotografií jsou v ceně vašeho focení.

Upozorňuji, že upravuji s citem a rozumem, nikdy neprovádím počítačovou změnu "ženy na jinou ženu" (odsátí tuku, zvětšení prsou, změnu postavy, tvaru obličeje apod.!). Už samotné focení, úhel pohledu, nasvětlení a další udělají velkou část práce, při následné postprodukci se snažím co nejpečlivěji a nejpřirozeněji vylepšit "stávající ženu".


PROMĚNY

Jak vidíte z ukázek "proměn" níže, tak zkušená vizážistka, profesionální focení a následné úpravy udělají mnoho. Proto se focení nebojte, vždy vybereme vhodné snímky a upravím je k Vaší spokojenosti.