Komerční

Vytvořím prezentační fotografie vaší osoby, vaší firmy nebo vašich výrobků.

Focení může proběhnout v ateliéru, v exteriéru, ve vaší firmě. Počet fotografií, stupeň úpravy, cena zakázky, míra přípravy, vše závisí na domluvě. Stačí vyplnit formulář níže a zašlu cenovou nabídku. 


BUSINESS PORTRÉT 

Fotografie pro vaši prezentaci 

Objednáte si focení, vyberete nejvhodnější dobu a snímek vznikne přímo ve vaší firmě. Základní cena od 3000Kč, zahrnuje dopravu na místo (Brno a okolí), připravení prostředí, čas strávený na místě a 1-3 upravené retušované fotografie (možnost doobjednání dalších). Vždy máte možnost vybrat si z náhledů ten pravý snímek pro vaši pracovní prezentaci, ať už to bude v "seriózním" či uvolněném "lifestyle" pojetí.  


INTERIÉRY  & ARCHITEKTURA

Fotografie budov a vnitřních prostor

Focení interiérů a budov, ceny od 300Kč/za fotografii.


PRODUKTOVÁ 

Fotografie vašich výrobků

Cena focení dle dohody, odvíjí se podle stylu focení (aranžování produktů), místa focení, časové náročnosti, náročnosti postprodukce, velikosti zakázky atd., cena za retušovanou fotografii pro komerční účely od 100Kč/ks

ZAMĚSTNANCI

Focení vašich zaměstnanců

Objednejte si focení u vás na firmě, bez nutnosti se přesouvat do ateliéru. Základní cena od 3000Kč, zahrnuje dopravu na místo (Brno a okolí), připravení prostředí, čas strávený na místě a upravenou retušovanou fotografii - cena za další snímky dle domluvy a rozsahu. I zde máte možnost vybrat si z náhledů ten nejvhodnější snímek.


REPORTÁŽNÍ 

Reportážní fotografie

Focení společenských akcí, sportovních událostí, rodinných oslav apod. Cena na dohodě a typu akce, od 1000Kč/hod, první hodina 1900Kč/hod. Všechny reportážní fotografie jsou odevzdány upravené a v originální velikosti.Pokud máte zájem o focení, stačí vyplnit FORMULÁŘ.